MŠ - Informace ke školnímu roku 2019/2020

Kroužky Míši Haklové v Ohrobci - školní rok 2019/2020 - informace a přihlášky ZDE.

Den otevřených dveří Centra BŘEŽÁNEK a organizace VIGVAM - 5. 9. 2019 - bližší info ZDE.

Navázali jsme spolupráci s organizací VIGVAM, která od září 2019 nabídne v nové ohrobecké tělocvičně kurzy pro děti i dospělé. Zápis začíná 1.7.2019, registrovat se můžete ZDE (pravý horní roh - rezervační systém).

SEZNAM PŘIJATÝCH DĚTÍ od září 2019 - MŠ Zvole i MŠ Ohrobec

POZOR! Od listopadu měníme bankovní účty. PODROBNÉ INFORMACE ZDE.

Žákovské knížky najdete nově v systému Edookit (záložka ZŠ - Edookit). Přístupové údaje Vám byly zaslány emailem. Pokud by byl s něčím problém, obraťte se na paní zástupkyni.

Nový ŠKOLNÍ KLUB - info zde.