KC Čtyřlístek hledá lektory a učitele pro děti i dospělé. Bližší info ZDE.

РЕЄСТРАЦІЯ УЧНІВ З УКРАЇНИ НА 2022/2023 НАВЧАЛЬНИЙ РІК, REGISTRACE ŽÁKŮ Z UKRAJINY PRO ŠKOLNÍ ROK 2022/2023

Термін реєстрації українських учнів в шкільний рік 2022/2023 проводиться в середу, 22 червня 2022 року, з 14.00 до 17.00 годин. Реєстрація призначена для дітей, батькам яких (а також дітям) було надано тимчасовий захист у зв'язку з війною в Україні. Будь ласка, візьміть з собою: візу на перебування більше 90 днів в Чеській Республіці, документ (паспорт) законного представника і (при наявності) свідоцтво про народження дитини. Ми приймаємо дітей з району, в якому знаходиться школа (Зволе, Черники), тобто адреса, зазначена в регістрі населення (МВ ЧР). Ми з нетерпінням чекаємо нових учнів!

Termín registrace ukrajinských žáků pro školní rok 2022/2023 se koná ve středu 22.6.2022 od 14.00 do 17.00 hodin. Zápis je určen pro děti, jejichž rodičům (i dětem) byla poskytnuta dočasná ochrana v souvislosti s válkou na Ukrajině. Prosím vezměte s sebou: vízum k pobytu nad 90 dnů za účelem strpění pobytu na území ČR, doklad (pas) zákonného zástupce a (je-li k dispozici) rodný list dítěte. Přijímáme děti ze spádové oblasti školy (Zvole, Černíky), tj. adresa nahlášená v registru obyvatel (MV ČR). Těšíme se na nové žáky!

Заява про зарахування дитини до початкової школи / Žádost o přijetí žáka k základnímu vzdělávání

АНКЕТА КОНТАКТНИХ ДАНИХ УЧНЯ 1 КЛАСУ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ / Vstupní dotazník

Критерії прийому учнів до початкової школи / Kritéria pro přijetí

Seznam žáků přijatých do 1. třídy 2022/2023 ZDE.

Jógohrátky ve Zvoli pro děti 4 - 7 let

Příměstské tábory ve Zvoli - ORIENTAČNÍ BĚH - srpen 2022

Z důvodu přísnějších hygienických opatření prosíme rodiče, aby NEVSTUPOVALI do BUDOVY školy. Vstup je povolen pouze žákům. Pokud potřebujete hovořit s někým z personálu, prosíme, domluvte si schůzku.

 

Nové stránky Základní školy a Mateřské školy Ohrobec - https://www.zsohrobec.cz

Nové stránky Mateřské školy Zvole - http://www.mszvole.cz

Nové stránky školní jídelny - https://www.jidelnazvole.cz 

ŠKOLNÍ PSYCHOLOŽKA - sdílená konzultantka - KONTAKT: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Go to top