Vítejte na stránkách naší školy !

Škola


Základní certifikát společnosti Scio


Informace o ochraně osobních údajů (GDPR)

Aktuality

KC Čtyřlístek hledá lektory a učitele pro děti i dospělé. Bližší info ZDE.

РЕЄСТРАЦІЯ УЧНІВ З УКРАЇНИ НА 2022/2023 НАВЧАЛЬНИЙ РІК, REGISTRACE ŽÁKŮ Z UKRAJINY PRO ŠKOLNÍ ROK 2022/2023

Термін реєстрації українських учнів в шкільний рік 2022/2023 проводиться в середу, 22 червня 2022 року, з 14.00 до 17.00 годин. Реєстрація призначена для дітей, батькам яких (а також дітям) було надано тимчасовий захист у зв'язку з війною в Україні. Будь ласка, візьміть з собою: візу на перебування більше 90 днів в Чеській Республіці, документ (паспорт) законного представника і (при наявності) свідоцтво про народження дитини. Ми приймаємо дітей з району, в якому знаходиться школа (Зволе, Черники), тобто адреса, зазначена в регістрі населення (МВ ЧР). Ми з нетерпінням чекаємо нових учнів!

Termín registrace ukrajinských žáků pro školní rok 2022/2023 se koná ve středu 22.6.2022 od 14.00 do 17.00 hodin. Zápis je určen pro děti, jejichž rodičům (i dětem) byla poskytnuta dočasná ochrana v souvislosti s válkou na Ukrajině. Prosím vezměte s sebou: vízum k pobytu nad 90 dnů za účelem strpění pobytu na území ČR, doklad (pas) zákonného zástupce a (je-li k dispozici) rodný list dítěte. Přijímáme děti ze spádové oblasti školy (Zvole, Černíky), tj. adresa nahlášená v registru obyvatel (MV ČR). Těšíme se na nové žáky!

Заява про зарахування дитини до початкової школи / Žádost o přijetí žáka k základnímu vzdělávání

АНКЕТА КОНТАКТНИХ ДАНИХ УЧНЯ 1 КЛАСУ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ / Vstupní dotazník

Критерії прийому учнів до початкової школи / Kritéria pro přijetí

Seznam žáků přijatých do 1. třídy 2022/2023 ZDE.

Jógohrátky ve Zvoli pro děti 4 - 7 let

Příměstské tábory ve Zvoli - ORIENTAČNÍ BĚH - srpen 2022

Z důvodu přísnějších hygienických opatření prosíme rodiče, aby NEVSTUPOVALI do BUDOVY školy. Vstup je povolen pouze žákům. Pokud potřebujete hovořit s někým z personálu, prosíme, domluvte si schůzku.

 

Nové stránky Základní školy a Mateřské školy Ohrobec - https://www.zsohrobec.cz

Nové stránky Mateřské školy Zvole - http://www.mszvole.cz

Nové stránky školní jídelny - https://www.jidelnazvole.cz 

ŠKOLNÍ PSYCHOLOŽKA - sdílená konzultantka - KONTAKT: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Fotečka

Sponzoři

Děkujeme všem dárcům, kteří se rozhodli pomoci finančním, či hmotným darem. Pomáhají nám vylepšit prostředí pro děti a zkvalitnit vybavení školy učebními pomůckami. Velmi si Vaší přízně vážíme!

Go to top